INSTRUKTORZY

Michał Michalski

Zajmuję się tańcem od 7 roku życia. Specjalizuję się głównie w tańcu towarzyskim. Jestem tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej.

W dorobku artystycznym posiadam liczne tytuły zdobyte w zawodach krajowych i międzynarodowych: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, Mistrzostwo na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open oraz finałowe miejsca w Mistrzostwach Polski.

Obecnie jestem instruktorem tańca towarzyskiego, salsy, latino dance, JUST A DANCE. Rozwijam się też w innych dyscyplinach tanecznych. Swoje pasje taneczne realizuję, uczestnicząc w licznych pokazach, maratonach, tworząc własne układy choreograficzne i prowadząc zajęcia.

Martyna Sobka

Na co dzień specjalista ds. przepisów kulinarnych w firmie zajmującej się sprzętem kuchennym, a z zamiłowania blogerka kulinarna.

Jak rozpoczęła się jej przygoda z Zumbą?:)

Trafiła na nią przypadkowo – poszukując odpowiedniej formy ruchu dla siebie. Taka miłość od pierwszego kroku. Obecnie stara się rozszerzać swoją pasję na innych i cały czas pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności taneczne poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju eventach, warsztatach i kursach. Przy jednoczesnym zamiłowaniu do gotowania, intensywna aktywność fizyczna połączona z tańcem okazała się być strzałem w dziesiątkę!

Tempo jej zajęć jest dynamiczne – Martyna wyznaje zasadę, że dobrze się bawiąc można spalić miliony kalorii. Jej ulubione style muzyczne to reggaeton i soca, lecz na zajęciach przeplata je także spokojniejszymi rytmami takimi jak np. salsa, czy bachata. Energia płynąca od osób tańczących na sali przeniosłaby góry, dlatego jeśli i Ty pragniesz poczuć moc płynącą z latynoskiej muzyki, spakuj wygodne buty, ręcznik, trochę chęci i nie zapominając o pozytywnym nastawieniu koniecznie przyjdź na zajęcia Zumby.

Piątki godz. 20:00 – do zobaczenia na sali!

Kamila Cedler

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness z uprawnieniami Reps.

Uczestniczka certyfikowanych szkoleń m.in. 3 poziomy pilatesu, zdrowy kręgosłup, TRX, w przeszłości instruktor Zumba fitness.

Od najmłodszych lat szczególnie związana ze sportem, począwszy od tańca, fitnessu po jazdę konną.

Jej ulubione formy kształtowania sylwetki to przede wszystkim zajęcia wzmacniające, ale również, jako pasjonatka tańca, różne odmiany choreografii, które nie tylko rozwijają kreatywność, ale też pozwalają uwolnić pokłady drzemiącej w nas energii.

Pomimo studiów o kierunku chemicznym zwolenniczka zdrowego trybu życia, chociaż uważa, że raz na jakiś czas z umiarem można sobie pozwolić na coś dobrego:)

Gosia Komorowska

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel przedszkola, instruktor tańca i fitness.

Tańczyłam na wielu scenach m.in. w Grecji, Turcji, Portugalii czy Chinach.
Moja miłością jest pop i tango.

Uśmiechnięta i otwarta.

Dominika Janiszewska

Z aktywnością związana od dziecka. Początki sięgają wczesnoszkolnych lat i treningów akrobatyki sportowej, a następnie pływania. Kilka lat później pochłonięta ponad 2-letnią przygodą z Pole Dance podjęła decyzje, aby rozwijać się dalej w kierunku ruchu i ukończyła kurs Instruktora Fitness w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Od tamtej pory, czyli od 2014 roku, prowadzi wszelkiego rodzaju grupowe zajęcia fitness oraz taneczne, podparte szeregiem szkoleń. Od 2015 roku związana dancehallowym środowiskiem tanecznym, szlifując umiejętności pod czujnym okiem LaviniiLaber oraz Katarzyny Jukowskiej.

Przez 3 lata członkini grupy tanecznej BanditQueens, tańczącej DancehallQueen Style, Twerk oraz Soca, chwilowo w trakcie przerwy ze względu na naukę, gdyż na weekendy wciąż jeszcze jest studentką 3-ciego roku na Politechnice Wrocławskiej, a na co dzień pracownikiem korporacji z dziedziny finansów.

Ania Polewczyk

Pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta instruktorka fitness.

Absolwentka szkoleń, warsztatów, konwencji w szkołach Aerofit, Fitness University, Profi Fitness School, IFAA, CPFitness, Tribal Fitness School, Euro Fitness School. Fitness jest jej wieloletnią pasją, toteż stale pogłębia swoje umiejętności w tej dziedzinie. Uwielbia pracę z ludźmi, wkłada w nią całe swoje serce. Największą satysfakcję daje jej uśmiech zadowolonych klientów.

Zajęcia: od wszelkich form wzmacniających, poprzez mentalne i na choreograficznych kończąc.

Katarzyna Wieczorek

Do końca życia będę wdzięczna moim rodzicom za to, że gdy miałam cztery lata, zaprowadzili mnie na zajęcia z akrobatyki sportowej. Od tamtej pory już nigdy nie rozstałam się ze sportem. Trenowałam wyczynowo przez 12 osiągając klasę mistrzowską.

Do dziś uważam, że gimnastyka i jej podstawy to ABC każdego sportu.

Jestem zwolenniczką wymiany doświadczeń czerpanych z różnych dyscyplin sportowych, więc ciągle się uczę. Na swoich zajęciach kładę nacisk na naukę i doskonalenie podstaw oraz prawidłowej techniki. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, bo naśladując ruchy i pozycje, które wykonujemy na co dzień, eliminujemy ryzyko kontuzji i urazów.

Jeśli chcesz się lepiej poczuć, zapraszam – podzielę się swoją energią,

Jeśli chcesz wrócić do formy po ciąży, zapraszam – też jestem mamą,

Jeśli chcesz trenować odpowiedzialnie – zapraszam – mam dwudziestoletnie doświadczenie.