Sobota Dzień Kota – czerwcowy dotyk Jogą na trawie – warsztaty

Fit Street i FORMA Klub Fitness zaprasza Was na warsztaty jogowe pt: „Sobota Dzień Kota – czerwcowy dotyk jogą” 🧘‍♀️ Vinyasanowe flow w wygięciach! ‍♂️‍♀️   Serdecznie zapraszamy na  sobotnie SPOTKANIE z jogą NA TRAWIE w postaci otwierania się, wygięć i skrętów.     Dwie godzinny ćwiczeń, połączone z relaksacją i zdrowym poczęstunkiem. Wcielimy się w… Read More »

Personalny Trening Zdrowotny (PTZ)

Czas na Rewolucję w Twojej FORMIE Personalny Trening Zdrowotny (PTZ)   pomost między fizjoterapią a treningiem   Rewelacyjny i rewolucyjny sposób na rozpoczęcie przygody z aktywnością fizyczną dla początkujących a także dla osób powracających do sportu (np. po przerwie związanej z dolegliwościami zdrowotnymi, po ciąży i porodzie, kiedy kończysz z wymówkami i wykrętami, kiedy chcesz… Read More »

DIETETYK w FORMIE

Odzyskaj radość z jedzenia 🥕🥑 🥗   Jakie są Twoje potrzeby? 🔺ODCHUDZANIE ? – możesz to zrobić zdrowo i skuteczne 🔺 SPORT ? – będziesz mieć lepsze wyniki na sali ćwiczeń 🔺 ZDROWIE ? – zadbasz o swoje zdrowie ️ cukrzyca,   insulinoodporność, choroby tarczycy czy inne 🔺 CIĄŻĄ ? – opieka w czasie ciąży… Read More »

30% RABATU na zakup KARNETÓW

30% rabatu na zakup kartentów w promocji „razem w FORMIE” Zasady promocji: Jeśli jesteś Klubowiczką lub jeszcze nie ćwiczysz w FORMA Klub Fitness ZAPROŚ do Formy  znajomą lub znajomego, a oboje otrzymacie 30% RABATU  na zakup KARNETÓW Promocja obowiązuje w dn. 12 maja – 30 czerwca 2019r.  

Nowe zajęcia w grafiku – Idzie nowe, idzie mocne

🔺  Twoja Mocna Forma ☑ trening wytrzymałościowo-siłowy ☑ poprawisz swoją kondycję fizyczną i koordynację ruchową ☑ wzmocnisz mięśnie ☑ nauczysz się prawidłowej techniki i oddychania podczas ćwiczeń siłowych       ➡ Niedziela godz. 18   🔺 Forma PUMP ‍♀ ☑ trening wytrzymałościowo-siłowy z wykorzystaniem sztang ️ ☑ spalisz zbędną tkankę tłuszczową ☑ uzyskasz piękną rzeźbę ciała,… Read More »

Warsztaty plastyczne dla dzieci z okazji Święta Babci i Dziadka

Zapraszamy DZIECI (od 6 lat) na WARSZTATY plastyczne ✂ na których własnoręcznie będą robić PREZENT dla BABCI i DZIADKA    12 stycznia – SOBOTA – godz.10-12 Uwaga!  Ilość miejsc ograniczona Zapisy telefonicznie lub w recepcji klubu   KOSZT – 45 zł   Podczas warsztatow odbywaja się ZAJECIA FITNESS (Zdrowe Plecy i Rozciąganie), na które serdecznie … Read More »

Nowe zajęcia Gimnastyka dla Seniora

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia GIMNASTYKA DLA SENIORA ♀ ♂ W każdy CZWARTEK o godz 16:00 GIMNASTYKA dla SENIORA to: poprawa ogólnej sprawności fizycznej  polepszenie samopoczucia świetny sposób na odkrycie sił witalnych miejsce spotkań z innymi seniorami gwarancja czasu spędzonego z energią i optymizmem Pierwsze wejście jest bezpłatne Akceptujemy też karty Benefit Senior   Zobacz… Read More »

Nowy Rok Zawsze w FORMIE

FORMA SAMA SIĘ NIE ZROBI ! W FANTASTYCZNY sposób robicie ją RAZEM z nami! Zobaczcie, na filmiku jak WYJĄTKOWE są to CHWILE https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=340948323166391&id=196806667580558 Za każdą DZIĘKUJEMY Na Nowy Rok życzymy Wam spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia oraz CHWIL, które sprawiają przyjemność. I Nowego Roku 2019 ZAWSZE w FORMIE    

Od września mamy nowe zajęcia

1. Aktywnie w Ciąży wtorek godz. 10:30 Opis zajęć Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas w oczekiwaniu na swoje maleństwo i być w formie – to zajęcia są właśnie dla Ciebie 🌺 ćwiczenia ogólno-kondycyjne 🌺 ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne 🌺 ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy 🌺 poprawa postawy ciała 🌺 polepszenie samopoczucia oraz sprawności 2. Mama… Read More »

Dzień otwarty!

  W najbliższą sobotę 8 września zapraszamy na dzień otwarty! Możesz również odwiedzić stronę wydarzenia na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!