Sara1

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. W liceum zaczęła naukę tańca towarzyskiego, w którym szybko się odnalazła i prezentowała swoje umiejętności na wielu turniejach tańca. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi takie zajęcia jak Hi- Low i TBC.

Patrycjapatr

Absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, na co dzień jednak związana ze sportem. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła 5 lat temu. Ukończyła szereg kursów w międzynarodowej szkole aerobiku IFAA, uczestniczka krajowych oraz międzynarodowych konwencji fitness. Specjalizuje się w choreografiach na stepie oraz w mocnym wzmacnianiu.

1237943_10201215634985846_1480864516_nSonia

Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ponad 7 lat temu ukończyła kurs instruktorski w szkole Reebok University, od tego czasu chętnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach. Od dziecka interesuje się sportem, jej pasją jest jazda na nartach, pływanie, taniec współczesny oraz capoeira. Najlepiej czuje się w zajęciach pilates, zdrowy kręgosłup, cardio, fit ball oraz w zajęciach wzmacniających.

martyna Martyna

Jestem Martyna – wiecznie zakręcona optymistka, zakochana w Zumbie od prawie 3 lat. Wyznaję zasadę, że dobrze się bawiąc można zgubić zbędne kilogramy. Około 500 kcal podczas jednego treningu? To możliwe! Spakuj tylko wygodne buty, ręcznik, trochę chęci i nie zapominając o pozytywnym nastawieniu koniecznie przyjdź na zajęcia, by poznać gorące latynowskie rytmy salsy, samby, merengue, reggaetonu, cumbii, czy tez bachaty.